VYBAVENÍ CHATY TULUŠKA:

VYBAVENÍ CHATY TULUŠKA

Tuluška 


Je dřevěná chata v Jazovické zátoce. Nachází se přímo u vody a je určena pro 4 osoby (2 ložnice). Obývací pokoj je vybaven krbovou vložkou, sedací soupravou, stolkem, a TV. V chatě je i předsíňka s posezením, která slouží i jako jídelní kout. V malé kuchyňce se nachází elektrický sporák, digestoř, dřez a lednička s malým mrazákem. Koupelna je vybavena splachovacím WC, umyvadlem a sprchovým koutem - teplá i studená voda - pitná. Pod chatou se nachází sklep, kam si můžete uložit svoje rybářské pruty, jízdní kola a věci podobného charakteru. Při dostatku vody je před chatou velké molo pro rybáře a loďka. Venku je k dispozici zahradní nábytek, velký slunečník a gril - dřevo je v dřevníku.

Co Vám Tuluška nabízí?

Dvě ložnice - v každé dvě postele
Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a splachovacím WC.  Molo pro rybáře, loďka, gril. Chatu lze vytápět krbovou vložkou nebo elektrickým přímotopem.


Kde se najíst nebo nakupovat?

  • Restaurace a samoobsluha v Lančově - 4km
  • Samoobsluha v Jazovicích 
  • Obchod ve Vranově
  • Hypermarket ve Znojmě

Co můžete na chatě dělat?

Rybaření, Cyklistika, houbaření. V okolí naleznete hrad Bítov, Zámek Vranov nad Dyjí, zřícenina Cornštejn, zámek Uherčice, konopná farma Vranč, rozhledna Rumburak, ledové sluje ve Vranově, hrad Hardegg, zřícenina hradu Kollmitz. 5km Vranovská pláž s možností půjčení šlapadla. Na hrázi možnost projížďky parníkem, diskotéka Kotva. Koupaliště v Únanově a ve Znojmě. Outletové obchodní centrum FREEPORT Hatě u Znojma.